.

.

Eyassi Pendant Осветлување Тела Црна Farmhouse Затворен Отворено Виси Лустерот со Plug-in-се Користи и за вклучување/Исклучување На Dimmer Прекинувач, Мини Индустриски Грабеж Свети

Eyassi Pendant Осветлување Тела Црна Farmhouse Затворен Отворено Виси Лустерот со Plug-in-се Користи и за вклучување/Исклучување

Мислење на купувачите:

DEN 959.76
Износ
Залиха

Така, можете да го користите вашиот dimmer сијалица(не се вклучени) за да се добие осветлување сакате.Совршен за farmhouse, кујна, спална соба, дневна соба, трпезарија, влезот, ресторан, кафуле и канцеларија.4 инчи, Вкупната должина на кабелот : 47 инчи (Прилагодливи), таванот база дијаметар : 4.Минималистички виси светлина создава волшебно атмосфера и моден стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози