.

.

YAZAHOH Персоналните Црвено Вино Стакло Лустерот Боја Macaron Индустриски Декорација Pendant Светлина Модерна Едноставност Виси Светилка Декорација Таванот Осветлување Те

YAZAHOH Персоналните Црвено Вино Стакло Лустерот Боја Macaron Индустриски Декорација Pendant Светлина Модерна Едноставност Виси Светилка

Мислење на купувачите:

DEN 1946.40
Износ
Залиха

■Широка употреба : На лустерот ги комбинира елегантниот стил и е одличен избор за вашата декорација.Може да изберете LED, блескаво светилка, енергија-заштеда светилка.Добредојдовте да се купи.Стил : модерна индустриска style Category : Внатрешна Декорација Осветлување Chandelier Material : Хардвер + Железо Art Shade големина : 17cm/6.Исклучителна светилки се убави додаток на внатрешна и надворешна светла, јадење области, кујни, спални соби, продавници за кафе, чај куќи, барови и клубови.8 инчи*Висина 25cm/9.Тоа е незаменлив декоративни лустерот во модерен или ретро стил соба.8 инчи high Width 25cm/9.Стандарден интерфејс, лесно да се замени со светилка сопственикот и едноставна операција.7 inches Color : сина, зелена, портокалова, црна, бела, red Input напон : 110~240 VPower : 1 W-40 W (не вклучувајќи сијалица)Предложи зрачењето област : 10-20 плоштадот meters Whether да се донесе сијалица : No Lamp носителот : E27 Bulb тип : LED / CFL / блескаво светилка (сијаличката не се вклучени)Број на извори на светло : 1 Packaging accessories Lamp телото* 1 Installation додатоци*1 Precautions : 1. ■Висока-квалитет материјал : железо светилка тело, исклучителна печење боја процес, цврста текстура, не е лесно да ' рѓа.8 inches Width 35cm/13.

Декларирани својства

Најдобри предлози