.

.

TVDCC Модерна трпезарија Директно Бакар Led E14 Led Pendant Светла Сјај K9 Кристал Led Виси Светилка Тела (Големина : 95cm)

TVDCC Модерна трпезарија Директно Бакар Led E14 Led Pendant Светла Сјај K9 Кристал Led Виси Светилка Тела (Големина : 95cm)

Мислење на купувачите:

DEN 2107.20
Износ
Залиха

Модерната светлина luxurys, simples, практични, природна и убава, а одлична изработка.квалитетот синозелена кристал, исклучителна намалување на површината кристално јасна и светла, квалитет, стилски и елегантен.тоа се третира со парична казна полирање процес, и текстура е сјајни, додавајќи simples и модерен атмосфера.Seikos фалсификувани светилка рака, повеќе се врти и полирање процеси, убава и посебен, убава боја.Соодветни области : ресторани, барови, кафулиња, продавници, клубови, lofts, приватни канцеларии, спални соби, студија соби, дневни соби, итн.Модерната светлина luxurys, simples, практични, природна и убава, а одлична изработка.квалитетот синозелена кристал, исклучителна намалување на површината кристално јасна и светла, квалитет, стилски и елегантен.тоа се третира со парична казна полирање процес, и текстура е сјајни, додавајќи simples и модерен атмосфера.Seikos фалсификувани светилка рака, повеќе се врти и полирање процеси, убава и посебен, убава боја.Соодветни области : ресторани, барови, кафулиња, продавници, клубови, lofts, приватни канцеларии, спални соби, студија соби, дневни соби, итн.2. Материјал : бакар и кристално; 3. Димензија : 3 светлина L85cm; 4 светлина L100cm; 4 : Светло : СЛОБОДЕН 5 W Led E14 сијалица;5. Боја : злато;6 : Крај : позлата; 7. Тежина : 12/16kg;Светлосен извор : извор на светлина * 1 (не се вклучени сијалица), погодни за употреба на енергија-заштеда на светилки / блескаво / светилки.

Декларирани својства

Најдобри предлози