.

.

JSLCCT Модерна Креативни Рачно Ткаени Бамбус Уметност Pendant Светлина Ратан Виси Светлина Бамбус Абажур,Таванот Осветлување Тела E27 Фенер Pendant Светилка, Ресторан Спална

JSLCCT Модерна Креативни Рачно Ткаени Бамбус Уметност Pendant Светлина Ратан Виси Светлина Бамбус Абажур,Таванот Осветлување Тела

Мислење на купувачите:

DEN 2180.64
Износ
Залиха

★ Уникатен Стил : чиста природна рачно плетење прави луѓето да се чувствуваат комбинација на модата и мудрост, рационално, дизајн и декорација на вашите креативни дома, со квалитетот и безбедноста на ист тим. ★ Производ инсталација:ги Вклучува сите инсталација на хардвер, лесно да се инсталира.Синџир синџир на лустери е прилагодлив.Со меѓународните стандарди E27 светилки, можете да го користите различни E27 извори на светлина. ★Ефект : Ова бамбус светилка има уникатна форма и убав дизајн.Тоа важи и за повеќето домашни декорации.Тоа е многу погодна за вашите пријатели или роднини, како relo-ca-ција, роденденски подарок, годишнина подарок, итн. ★ Апликација место : Ресторан Спалната соба Дневна Соба Хотел Вила Кафе Ладна Пијалок Сала Душекот Бар Шах Соба Будизмот Фарма студија farmhouse канцеларија клуб гаража подрумот. ★ По-продажбата на услугата; Нашите производи се 100% гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Додека сте задоволни.Добредојдовте на нашата продавница, секој од нашите производи се строго квалитет, добредојдени да се купи.Производ Description Type : Chandelier Style : Југоисточна Asia Material : bamboo Process : Handmade Color : природна боја (како што е прикажано)Големина : (ве молиме погледнете го големина на табела)Дијаметар : 13.8 инчи, висина : inches Diameter : 17.7 инчи, висина : inches Diameter : 21.7 инчи, висина : inches Wire должина : 100cm/39.4 инчи (прилагодливи) Dimizon област : 10-15 плоштадот meters Bulb заградата : E27, E26 Light код тип : блескаво светилка, ВОДЕНА енергија, заштеда на енергија светлина (без сијалица)Напон : 110 V ~ 240 VSpecific употреба : за внатрешна use Features : Лесен за инсталација и лесен за clean Applicable простор : Оваа креативна лустерот ќе го осветлуваат вашиот простор за живеење за спални соби, влезовите, ресторани, барови, кафулиња, дневни соби, ходници, балкони, итн.Пакетот вклучува : 1 * лустерот (без сијалица)★ Tip1. Проверете ја големината и бојата пред купување.2. Прирачник за мерење може да има некоја грешка од 2-3 см.Ве молиме да биде врз основа на реалните производ.3. Ве молиме имајте во предвид дека може да има некои боја разлики поради различни прикази.

Декларирани својства

Најдобри предлози