.

.

ZHDWOALG Farmhouse Лустерот Лустерот Европски Стил Гроздобер Индустрискиот Метален Кафез Pendant Светлина Фитинг Склад Таванот Виси Светилка Држачи Едноставна Ковано Железо

ZHDWOALG Farmhouse Лустерот Лустерот Европски Стил Гроздобер Индустрискиот Метален Кафез Pendant Светлина Фитинг Склад Таванот Виси

Мислење на купувачите:

DEN 2362.56
Износ
Залиха

ШИРОКА ПРИМЕНА : луксузни лустерот е уникатен дизајн ќе се сретнат многу современи декорација стилови, како што се јадење дневна соба и кујна Островот спалната соба foyer ходникот.Лесен За Инсталација : едноставен за инсталација од себе, ги вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација.Не двоумете се да се донесе таква фантастична светилка дом за денес!.Материјал : лустерот материјали користење главно железо, боја технологија, заварување лесна, цврсти и фирма, rustproof, млеко бела стакло сенка, висока температура отпор, добра transmittance.Грло : E27 база, AC извор : 110 V-240 V, капацитет : max 60 W, E27 завртка сијалица база.Ќе падне љубов на убави сенки тоа фрла на Околу кога се работи.Предложи Простор Големина : Тоа е совршено светло тела да се инсталира во трпезарија, дневна соба, бар, канцеларија, детска соба, кујна, кафе fhop и други места за декорација е потребно.Ние си имаме свој бренд : ZHDWOALG.Нашата фабрика има долга историја од 70 години во Кина, за производство на табелата светилки, подни светилки, лустери, ѕидни светилки, пејзаж светла, LED сијалици и различни технички рефлектори.Тип : Pendant Lights Style : Нордиските модерна style Process : Plating Voltage : 110-240 VPower : 15-45 WColour:Црна , White Material : Железо Material Weight : 1.25 KGProduct Димензии : Дијаметар : 19 CMHeight : 20 CMHanging Жица Висина : 100 CM(Прилагодливи)Светилки Носителот Тип : E27 Bulb Тип : Блескаво светилка, заштеда на енергија светилка, LEDBulb Вклучени Или Не : Не included Whether Прилагодливи Виси Жица:Adjustable Number На Светилки : 1 Applicable Простор Опсег : 5-15㎡пакетот вклучува : 1* Pendant Светилка(без сијалица)По продажба на гаранција : Ако најдете производот оштетени кога youreceive производот, или имате други прашања во врска со производот, ве молиме sendan e-mail на нас на прво место.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да преземат акција toprotect вашите интереси.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Декларирани својства

Најдобри предлози