.

.

Jnsdy Ресторан Кујна Декорација Pendant Светлина Модерен Стил Алуминиум Уметност Лустерот Персоналните Креативен Дизајн Виси Lamp, E27 Таванот Осветлување Тела (Боја : Сина

Jnsdy Ресторан Кујна Декорација Pendant Светлина Модерен Стил Алуминиум Уметност Лустерот Персоналните Креативен Дизајн Виси Lamp,

Мислење на купувачите:

DEN 2416.08
Износ
Залиха

★Уникатен Дизајн : Шик уметност стил на дизајн, додадете повеќе модни елементи за вашата соба. ★Висока-квалитет на лустерот : Избраниот метални бои, зелена и еколошки пријателски, здрав и издржливи.На pendant е внимателно стокмено и украсени со јасни текстури. ★Прилагодливи Јаже : Прилагодите осветлување на висина и да се создаде совршен амбиент сте посакувале. ★Широк Апликации : Креативни и индивидуални дизајн го прави совршен украс за домот, бар, продавница, ресторан, забава, итн.Покрај тоа, тоа е лесно да се инсталира и користи.Можете да ја обеси каде што сакате да се создаде уникатен украс. ★Квалитетна Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светилки и услуги.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку е-маил.Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.Уникатен Дизајн : Шик уметност стил на дизајн, додадете повеќе модни елементи за вашата соба.Висок квалитет на лустерот : Избраниот метални бои, зелена и еколошки пријателски, здрав и издржливи.На pendant е внимателно стокмено и украсени со јасни текстури.Прилагодливи Јаже : Прилагодите осветлување на висина и да се создаде совршен амбиент сте посакувале.Широк Апликации : Креативни и индивидуални дизајн го прави совршен украс за домот, бар, продавница, ресторан, забава, итн.Покрај тоа, тоа е лесно да се инсталира и користи.Можете да ја обеси каде што сакате да се создаде уникатен украс.Квалитет на Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светилки и услуги.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку е-маил.Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.

Декларирани својства

Најдобри предлози