.

.

Jnsdy Боја Macaron Pendant Светилка Алуминиум Уметност Виси Светлина Нордиските Трпезариска Соба Дневна Соба Декоративни Лустерот E27 Таванот Осветлување Тела (Боја : Сива)

Jnsdy Боја Macaron Pendant Светилка Алуминиум Уметност Виси Светлина Нордиските Трпезариска Соба Дневна Соба Декоративни Лустерот

Мислење на купувачите:

DEN 1786.56
Износ
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ★Уникатен Дизајн : Шик уметност стил на дизајн, додадете повеќе модни елементи за вашата соба. ★Висока-квалитет на лустерот : Избраниот метални бои, зелена и еколошки пријателски, здрав и издржливи.На pendant е внимателно стокмено и украсени со јасни текстури. ★Прилагодливи Јаже : Прилагодите осветлување на висина и да се создаде совршен амбиент сте посакувале.Дефинитивно на амбиентниот светлосни за вашата кујна, трпезарија, спална соба или повеќе. ★Широк Апликации : Креативни и индивидуални дизајн го прави совршен украс за домот, бар, продавница, ресторан, забава, итн.Покрај тоа, тоа е лесно да се инсталира и користи.Можете да ја обеси каде што сакате да се создаде уникатен украс. ★Квалитетна Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светилки и услуги.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку е-маил.Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.Уникатен Дизајн : Шик уметност стил на дизајн, додадете повеќе модни елементи за вашата соба.Висок квалитет на лустерот : Избраниот метални бои, зелена и еколошки пријателски, здрав и издржливи.На pendant е внимателно стокмено и украсени со јасни текстури.Прилагодливи Јаже : Прилагодите осветлување на висина и да се создаде совршен амбиент сте посакувале.Дефинитивно на амбиентниот светлосни за вашата кујна, трпезарија, спална соба или повеќе.Широк Апликации : Креативни и индивидуални дизајн го прави совршен украс за домот, бар, продавница, ресторан, забава, итн.Покрај тоа, тоа е лесно да се инсталира и користи.Можете да ја обеси каде што сакате да се создаде уникатен украс.Квалитет на Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светилки и услуги.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку е-маил.Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.

Декларирани својства

Најдобри предлози