.

.

Mummy торба Пелена Торба Бебе Нега Голем Капацитет Мајка Ранец Mummy Породилно Мокра Торба Водоотпорен Бебе Бремени Торба

Mummy торба Пелена Торба Бебе Нега Голем Капацитет Мајка Ранец Mummy Породилно Мокра Торба Водоотпорен Бебе Бремени Торба

Мислење на купувачите:

DEN 1317.60
Износ
Залиха

Едноставен, но не и едноставна : различни возраст-намалување на боја појавување, Baoma е исто така многу модерен, и тренд на донесување бебе е десно.Материјал кој се користи е повеќе увери : водоотпорен Оксфорд ткаенина.Производ големина е 15.7x10.2x7.1 инчи (40x26x18 cm) и тежи само за 0,7 кг.На рамо, рака се проширува до 5.5 cm, на сила е дури и повеќе, и го штити вашиот кревка цервикален ' рбет.На вселенската станица во ранец : главната торба може да се одржи бебе млеко во прав, играчки, пелени, итн., на странични џебови може да се сместат бебе облека, пред млеко шише топлинска изолација област, донесува алуминиумска фолија топлинска изолација дизајн, 360 ° топлинска изолација, така што бебето може да се пие топло млеко, во кое било време.Интимни мали дизајн на грбот : Постои голем отворен џеб во задниот дел, кој е лесен и брз за да се извади.Покрај тоа, постои анти-кражба вреќа на грбот, може да се стави скапоцености, во близина на назад, нека крадци во загуба.Постојат две одделни џебовите на предната и задната страна, па можете да се стави на вашето бебе да се промени облека одделно.Страната е многу различно : на страна содржи хартиена кеса и USB интерфејс.Хартиена кеса е погодно за Baoma да се земат ткива.USB интерфејс може да се обезбеди дека електронските уреди се целосно наполнета кога ќе излезе. (Забелешка : USB интерфејс треба да биде поврзан со мобилна напојување, и производот не содржи мобилни напојување.).Стил : Backpack Origin : CN(Потекло)Главен Материјал : Canvas Closure Тип : Патент & Hasp Size : (30cm Item Ширина : 18cm Model Број : M28 Item Тип : Пелена Bags Item Должина : 26cm Item Тежина : 0.8 kg Item Висина : 40cm Pattern Тип : Цврсти.

Декларирани својства

Најдобри предлози