.

.

Lizefang Бебе Nappy Промена Кеса,Голема Водоотпорен Пелена Кеси за Мамо,Породилно Пелена Патување Tote Ранец со Рамо, Рака Преносни Капацитети за Сите Бебе Додатоци

Lizefang Бебе Nappy Промена Кеса,Голема Водоотпорен Пелена Кеси за Мамо,Породилно Пелена Патување Tote Ранец со Рамо, Рака Преносни

Мислење на купувачите:

DEN 1051.20
Износ
Залиха

Издржливи и Практична настава : голем пелена торба tote е направен од Оксфорд материјал, и внатрешната обвивка е украсен со слој, кој е лесно да се избрише чисти.Сите-во-едно дизајн, хранење шише место, ткиво торба, сува и влажна поделба дизајн, и прилагодливи рамо, рака.Носат Сите Бебе Производи : Оваа одлична пелена носи торба ви помага да го носат сите потреби за вашето бебе.Нашите пелена tote торба е пространа, здрав, и може да се користи како крст-тело торба.Едноставно кажано најважен во оваа еден-парче пелена торбичката за да се направи патување бриз.Голема Меморија : Околу 33*28*13 CM/12.99*11.02*5.12 во, со 11 големи складирање џебови, може да се стави 8-10 пелени, 2 мокри брише, 2 бебето лосиони, 2 мобилни телефони, 3 мали играчки, копчиња, закуски , на паричник, една таблета или некои книги во оваа пелена торба.Унисекс и Мулти-цел : Рационализација но, пространа стил, секојдневно пелена tote кеси совршен за мајки и татковци со повеќе деца, совршен за трошење долго ден или викенд оклопни со вашиот малку момчиња или девојки, Тоа исто така може да се користи како двојно-должност болница во текот на ноќта торба за бебето.Интимни и Практични Подароци : Нашиот голем бебето торба е направен од функционална екстра лесни ткаенини и стилски quilting детали.Тоа ќе биде интимна бебе туш подарок за родители и мора да се има новороденче потребата за вашето бебе да се регистрирате.Тоа е, исто така, идеален подарок за денот на Благодарноста, Божиќ, Мајка.Спецификација : Име : Мама Bag Material : oxford Size : околу 33*28*13 CM/12.99*11.02*5.12 in Weight : за 0.6 kg Packing Листа : 1*Мама Bag Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Декларирани својства

Name:
Mommy Bag
Material:
oxford
Size:
about 33*28*13CM/12.99*11.02*5.12in
Weight:
about 0.6kg
Packing List:
1*Mommy Bag :
Notes:
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Најдобри предлози