.

.

Jolly Дедо Празник Налепница / 1.5 Дедо Мраз Лице Етикета/Ролна од 500 Jolly Свети Ник Божиќ Налепници

Jolly Дедо Празник Налепница / 1.5 Дедо Мраз Лице Етикета/Ролна од 500 Jolly Свети Ник Божиќ Налепници

Мислење на купувачите:

DEN 287.76
Износ
Залиха

Количина : Една ролна од 500 1.5" насмеани Дедо налепници.Уникатен Дизајн : Ексклузивни, симпатична дизајн слави jolliest на годишните времиња!Овој класичен Дедо дизајн е совршен за додавање на подароци, сакаат списоци и карти.Едноставен : Погодно перфорација помеѓу висок квалитет етикети ги прави лесно да се издаваат и употреба.Постојана лепило labels се држи добро за повеќето суви површини.Одлично за : Овие jovial празник налепници се совршени за бизнис или за лична употреба.Додај во фактури или да го користите како поклон за вашиот littlest клиенти.Додај во пакети и картички за личен допир за време на сезона.Направен во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози