.

.

LoveinDIY 500pcs 1 Благодарам Налепници Labels Печати Занает Свадба Услуги Бебе Туш

LoveinDIY 500pcs 1 Благодарам Налепници Labels Печати Занает Свадба Услуги Бебе Туш

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Додадете личен допир на било која ви благодариме картичка или канцелариски материјал. 1inch Дијаметар круг облик ви благодариме налепници, 500 лепило ви благодариме на етикети во ролна.за да го користите за коверти, кеси, ткиво, кутии.Совршена како етикети за вашиот рачно изработени занаетчиски, храна подароци, хартија, занает, симпатична корист заптивки.Печатени на природни kraft акции кафеава боја во црно мастило за висок квалитет изгледаат и се чувствуваат, Додавајќи дека селски допир да вашиот подарок.Опис : - 1inch Дијаметар круг облик ви благодариме налепници, 500 лепило ви благодариме на етикети во ролна - Печатени на природни kraft акции кафеава боја во црно мастило за висок квалитет изгледаат и се чувствуваат, Додавајќи дека селски допир да вашиот подарок. - Додадете личен допир на било која ви благодариме картичка или канцелариски материјал. - Совршени како етикети за вашиот рачно изработени занаетчиски, храна подароци, хартија, занает, симпатична корист заптивки . - да се користи на коверти, кеси, ткиво, boxes Specification : - Материјал : Kraft - Налепница Дијаметар : Прибл. 25мм / 1 Inch Package Вклучува : 1 Тркалаат (500 Парчиња) Ви Благодарам Labels Налепници.

Декларирани својства

Најдобри предлози