.

.

Agwut 2000 Парчиња Среќна Насмевка Налепници за Деца,Насмевка Лице Круг Точки се Лепат Етикети,Ви Благодариме Налепница, Награда Налепници Материјали за Наставниците ?

Agwut 2000 Парчиња Среќна Насмевка Налепници за Деца,Насмевка Лице Круг Точки се Лепат Етикети,Ви Благодариме Налепница, Награда

Мислење на купувачите:

DEN 243.84
Износ
Залиха

【Доволно количество】ќе добиете вкупно 2000 самолепливи насмевка етикети , 500 labels по список , вкупно четири ролни. 【Широк Опфат на Usages】Совршен за класи, партии, награди, родител интеракција со децата.Покрај тоа,оваа насмевка се соочуваат со налепница, ќе биде добра алатка за декорација и варењето, можат да се применат за Божиќ партија, печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, плик, подарок картичка, подарок кутии, покани, занаети, ѕидови и така натаму. 【Повеќе стилови 】32 дизајни,Голема количина за да ги задоволат вашите декорации треба, исто така, убаво да се сподели со другите. 【Големина】1 инчен круг избрани боја насмевка се соочуваат со налепница. 【Лесен за Употреба】Само кора исклучи секоја самолепливи етикети од ролна, чистење на површината сакате да се држиме за нив, и притиснете ги со малку притисок.Водоотпорен.Нема да падне лесно.Материјал : бакар paper Size : 1inch (дијаметар) Пакет содржина : 4 ролни насмевка на лицето налепници (500 Божиќ налепници по тркалаат) Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.

Декларирани својства

Најдобри предлози