.

.

BMCiTYBM Бебе Момче Девојка Чевли Дише Мрежа Одење Чевли Лесни Не Се Лизга Патики Младата Првиот Пешаци 6 9 12 18 24 Месец

BMCiTYBM Бебе Момче Девојка Чевли Дише Мрежа Одење Чевли Лесни Не Се Лизга Патики Младата Првиот Пешаци 6 9 12 18 24 Месец

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Гумен ѓон.Сите-Ден Удобност : Лесни дише мрежа и мека пена амортизирање се чувствуваат мазна и удобен за одгледување на нозе.Не се Лизга : Жлебови сече на гумен ѓон нека нога flex природно,и обезбедува влечење за да се задржи вашата kiddos од на лизгање, тие можат да трчаат наоколу без да се грижите.Заштита : Toe покриеност дизајн додава дополнителна бариера за да се заштити бебето метри од повреди и подобрување на пета назад дизајн дава поддршка и стабилност за малку нозете, кои се постојано во движење.Convient : Кука & Јамка затворање и пета повлече табот им помогне на вашиот kiddo земе чевли и исклучување во jiffy и дозволи за да се обезбеди одговара.Одлично за : Подготвени за паркови и затворен игра сесии, на BMCi TYBM Деца Патики е изграден за да се држи чекор со малечки во отворено или каде и да учат да одат.Стилски,флексибилен ,лесен, удобноста за сите-ден забава.На BMCi TYBM Бебе Патики е изграден за да се држи чекор со малечки во отворено, на копно или каде и авантура ги зема.На јадицата&јамка затворање и повлечете го јазичето за да го направите лесно да се вклучи и исклучи .Лесни, флексибилна пена обезбедува трајни тапацир што трае.

Декларирани својства

Најдобри предлози