.

.

Нова Рамнотежа Деца' 574 V1 Кука и Јамка Патики

Нова Рамнотежа Деца' 574 V1 Кука и Јамка Патики

Мислење на купувачите:

DEN 2838.96
Износ
Залиха

50% Ткаенина, 50% Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Лесни Пена Амортизирање : Нова Рамнотежа 574 патики за деца ги чува малечки удобен на игралиште и пошироко.Лесни ЕВА пена амортизирање во midsole и пета ја зголемува удобноста.Останува Силен Преку Носат и Солза : удобно горниот има лесни се вклопуваат и се чувствуваат додека се уште не се доволно издржливи за да се одржи преку интензивна игра, долго дена и општи носат и солза.Влечење и Потпора : гумени outsole додава издржливост при давањето на влечење и контрола и внатрешна и надворешна површини за разноврсна се користи и лесно се носат.Чипка-До Затворање : Дали вашето дете е учење за да се врзуваат своите чевли или има совршенство предизвик, овие деца' патики ќе им помогне да се чувствуваат повеќе независни кога се подготвува и надвор од вратата.Возрасни-Инспириран Дизајн за Додаде Стил : Земајќи инспирација од возрасни модели на истото име, овие удобно деца' чевли имаат возрасните дизајн за да се зголеми вашиот малку што е стил и самодоверба.За чевли што може да се справи со вашето дете е зафатен дена, ги собереш на Нова Рамнотежа 574 деца' патики.На трајни изградба е идеален за активни деца, како што тоа беше со цел да се застане на општи носат и солза и секојдневна игра.Горниот нуди лесен чувствуваат за повеќе удобно се вклопуваат, додека трајни гумени outsole обезбедува влечење на внатрешна и надворешна површини вклучувајќи ги и училишните ходници, игралиште и насекаде во меѓувреме.Овие деца' патики, исто така, вклучуваат лесна ЕВА пена амортизирање во midsole и пета за зголемување на комфорот.На чипка-до затворање ви овозможува малку деца пракса предизвикот на врзувањето на своите чевли, и помага да се зголеми довербата во повеќе независни деца.Инспириран од Нова Рамнотежа наследство дизајни и да се заврши со еден возрасен-стил патики силуета, овие деца' чевли додадете стил и самодоверба за да им помогне на kiddos преземе на свој ден.За изгледот на целото семејство може да rock заедно, проверете на мажите и жените верзии на овие 574s.Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

Декларирани својства

Најдобри предлози