.

.

CAKOPEN Бебе Бебе Девојки и Момчиња Чевли Деца Патики СТП Кожа Мека Анти-Лизга Гумени Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци Чевли

CAKOPEN Бебе Бебе Девојки и Момчиња Чевли Деца Патики СТП Кожа Мека Анти-Лизга Гумени Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци Чевли

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. 1.【МАТЕРИЈАЛ & УДОБНО】-Високо-квалитетни материјали Првиот вокер чевли Мека, Дише и Удобно Ткаенини ,Лесни и Флексибилни Направи Вашето Бебе Поудобно. 2.【ЛЕСНО И ИСКЛУЧУВАЊЕ】-Двојно кука и јамка дизајн се толку лесно и брзо да се стави на зафатен мали нозе.Најважно, тие и понатаму ќе остане на бебето нозе!Таа, исто така им помага на родителите да се намали износот на време тие се носат. 3.【НЕ се ЛИЗГА на ДНОТО】-Анти-Лизга Гумени Трговци со Анти-пропадна да се задржи бебе безбедно, кога почнуваат да одење на вашето бебе на нозе!и совршен за години почнуваат да одиме. 4.【MUTI-ПОВОД】-Совршени за Велигден костим Свадба, Роденден и Принцеза се Облекуваат, Бебе Туш, Фотографирање Пука, Секојдневниот Живот или било какви Други Прилики. 5.【ГАРАНЦИЈА】-Ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас, 100% задоволство гаранција нула кавга враќање враќање од било која причина.

Декларирани својства

Најдобри предлози