.

.

adidas Унисекс-Дете Основни Патики

adidas Унисекс-Дете Основни Патики

Мислење на купувачите:

DEN 838.80
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Отстранлив insole.3-Ленти ги преземе за тенис стил.Овие години' чевли доаѓаат со кожа-како горна и чисти линии.Кука и јамка ремени даде сит, удобен одговара.

Декларирани својства

Најдобри предлози