.

.

BirthdayExpress Снегулка Зимски земјата на Чудата од Страна на Снабдување Пакет за 24 Гости

BirthdayExpress Снегулка Зимски земјата на Чудата од Страна на Снабдување Пакет за 24 Гости

Мислење на купувачите:

DEN 801.12
Износ
Залиха

Прослават Зимски земјата на Чудата настан со две големини на хартија чинии, чаши, салфети, пластични предници & лажици, и табела капак. 24 Секој печатени 9" хартија плочи, 7" хартија плочи, и 9-унца хартиените чаши. 40 Печатени ручек големина салфетки. 24 Поставува на светло сина пластични предници и лажици и една бела пластична маса капак.Додадете појавување садови, услуги, додатоци, или партија комплет пакетот да ја заврши својата зимска, одмор, или Замрзнати роденден.Се слави секоја зима, замрзнати, снег, или Божиќ партија со материјали од Birthday Express.Овој комплет вклучува 24 секоја Снегулка Зимски земјата на Чудата 9" хартија вечера плочи, 7" хартија десерт плочи, и 9-унца хартиените чаши.Исто така, ги вклучува 40 печатени на хартија ручек големина салфетки, 24 blue пластика предници, 24 сина пластични лажици и една бела пластична маса капак.

Декларирани својства

Најдобри предлози