.

.

Decopatch Хартија Mache Figurine 4.5-Камила

Decopatch Хартија Mache Figurine 4.5-Камила

Мислење на купувачите:

DEN 396.00
Износ
Залиха

Оваа бројка е забавно за декорација и да игра.Може да биде обоен, обоени со маркери и моливи, или decoupaged.Овој пакет содржи еден 4-1/2 инчен хартија mache figurine.Достапни во различни животни; секој се продава одделно.Персонализирате за да вашиот вкус.Оваа бројка е забавно за декорација и да игра.Може да биде обоен, обоени со маркери и моливи, или decoupaged.Овој пакет содржи еден 4-1/2 инчен хартија mache figurine.Достапни во различни животни; секој се продава одделно.Персонализирате за да вашиот вкус.DECOPATCH-Хартија Mache Figurine.Оваа бројка е забавно за декорација и да игра.Тоа може да биде обоен и украсени како сакате.Овој пакет содржи еден 4-1/2 инчен хартија mache figurine.Достапни во различни животни; секој се продава одделно.Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози