.

.

BenBoy Жените Снег Bibs Ски Водоотпорен Windproof Изолирани Комбинезони Ripstop Аикидо Панталони Зима

BenBoy Жените Снег Bibs Ски Водоотпорен Windproof Изолирани Комбинезони Ripstop Аикидо Панталони Зима

Мислење на купувачите:

DEN 1487.76
Износ
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : Снегот Панталони се изработени од 100% полиестер,Изолирани Водоотпорен материјал,Машина за Миење.Прилагодливи удобност подвезици за совршено се вклопуваат со elasticized страна gussets за максимално движење,.Waterproofs ски bibs-на патент на рака е погодно за вас да се стави на и полетување, и е лесно да се работи.Женска аикидо панталони -windproof и топлина се одлични, многу погодни за зимски активности на отворено како на пример скијање, snowmobiling, и мраз, спорт.Отворено и патување изолирани ски лигавче -носат-отпорни, текстил, дизајн, анти-нула, да имате безгрижно активности.Прилагодливи Рамо, Рака.Преносни Џеб.Двоен слој дизајн.На женска ски bibs-на патент на рака е погодно за вас да се стави на и полетување, и е лесно да се работи.Женска аикидо панталони -windproof и топлина се одлични, многу погодни за зимски активности на отворено како на пример скијање, snowmobiling, и мраз, спорт.Отворено и патување изолирани ски лигавче -носат-отпорни, текстил, дизајн, анти-нула, да имате безгрижно активности.Прилагодливи Рамо, Рака.На рамо ремени се дизајнирани со прилагодливи еластична бендови за совршено се вклопуваат.Преносни Џеб.Жените ски панталони се дизајнирани со патент џебовите и да се обезбеди простор за складирање за да ги чувате вашите лични предмети, додека скијање и играње на отворено.На патент дизајн спречува предмети од паѓање.Двоен слој дизајн.Панталоните нога дел усвојува двојно-layer дизајн, и еластична панталоните нога поставата е додаден во внатрешноста, што е погодно за да се носи во зима, додека избегнување на инфилтрација на вода од панталоните ногата кога скијање во активности на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози