.

.

(400 компјутери) #6-32 X 5/8, Заробеништво Панел Завртки, Style 2, Knurled Високо Главата, Chamfered Рамо, Дупчиња Диск, Долго Куче Конус Точка, од не ' Рѓосувачки Челик

(400 компјутери) 6-32 X 5/8, Заробеништво Панел Завртки, Style 2, Knurled Високо Главата, Chamfered Рамо, Дупчиња Диск, Долго Куче

Мислење на купувачите:

DEN 672.00
Износ
Залиха

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 5/8"Глава Дијаметар : 5/16"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Машина Тема Fasteners Category : Заробеништво Панел Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Стил 2 Head Стил : Knurled Висока Head Head Стил Детали : Chamfered Shoulder Drive Стил : Дупчиња Drive Thread на Ветер : Десен Thread Point : Долго Куче Конус Point Material : Нерѓосувачки Steel Coating : Соголени.

Декларирани својства

Најдобри предлози