.

.

Силиконски Pacifer Клип - Плетенка Paci Носителот страна Pickle и Маслиново - Наместете го на 2 (Розова + Сива)

Силиконски Pacifer Клип - Плетенка Paci Носителот страна Pickle и Маслиново - Наместете го на 2 (Розова + Сива)

Мислење на купувачите:

DEN 143.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мек и флексибилен, убава плетенка дизајн, парови најдобро со pacifiers кои се справува.Безбедноста е нашиот приоритет број еден.Нашите плетенка клиповите направени со 100% храна одделение силиконски.На плетенка е сите на едно парче, па нема шанса на било монистра излетаат.Нерѓосувачки челик метален затворач е силна и безбедна.Тоа ќе го задржи вашето бебе е paci исечени на тесни, па тоа не се извади.Тоа е совршена должина, мерење на 6.77 инчи.Лесен за чистење!Само исплакнете го со сапун и вода или користете ги избрише.

Декларирани својства

Најдобри предлози