.

.

Auledio 2-Ниво Countertop Овошје Зеленчук Кошница Сад За Складирање Со Банана Закачалка, Црна

Auledio 2-Ниво Countertop Овошје Зеленчук Кошница Сад За Складирање Со Банана Закачалка, Црна

Мислење на купувачите:

DEN 623.76
Износ
Залиха

☀РОМАН 3 ВО I – 2-Ниво Friut Кошница Со Банана Закачалка, Friut Сад Кошница Со Банана Закачалка, 1-Ниво Friut Кошница Сад. ☀НАДГРАДБА СТРУКТУРА–Ова Овошје Кошница Сад има три крена на нозе кој може да се задржи friut чисти.Мазна површина е далечно од smudges. ☀ДИМЕНЗИЈА : димензии на Овошје Кошница Сад е кол 11"x висина 15"(Пониска Basket8.8"x 2.7 H) (Горната Кошница : 11" x 2.7"H).Лесно не-алатка соберат, без комплицирани ѕид тела, БЕЗ дупчење. ☀ДЕКОРАТИВНИ–Класична романтична железен уметност љубов се направи подобро. ☀ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ – Во Auledio, можете да уживате 45 Ден Полн со Пари гаранција, 360 Ден Замена и животниот Век Услуги на Клиентите .USPTO Патент. 2-Ниво Овошје Кошница Со Банана Hanger Fruit Сад Кошница Со Банана Hanger1-Ниво Овошје Кошница Сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози