.

.

КООРДИНАТОР Голема Мачка Отпадоци Мат Килим Тепих Не се Лизга Водоотпорен База Кутија Мачка Нога Подлога Catcher Отпадоци Послужавник - црна 55x75cm

КООРДИНАТОР Голема Мачка Отпадоци Мат Килим Тепих Не се Лизга Водоотпорен База Кутија Мачка Нога Подлога Catcher Отпадоци Послужавник

Мислење на купувачите:

DEN 540.00
Износ
Залиха

Двоен слој саќе дизајн ви помага да се соберат на отпадоци.Вие само ги собереш на мат и сите ѓубре паѓа.Овој сестран мачка отпадоци кутија душеци помогнат отпадоци од се следи или расфрлани на вашиот подови.Погоден за многу тип на ѓубре, и kitty отпадоци кутии,маскирани,само чистење на отпадоци кутија.ЕВА материјал, супер светло, лесен за носење, водоотпорен, перат, трајни, fastly сува.Нема повеќе да се фрлаат отпадоци се држат до нозете на дневна основа!Големи дупки се доволно големи за да се фати и да се фатат ѓубре.Опис : - Овој сестран мачка отпадоци кутија душеци помогнат отпадоци од се следи или расфрлани на вашиот подови. - ЕВА материјал, супер светло, лесен за носење, водоотпорен, перат, трајни, fastly сува. - Погоден за многу тип на ѓубре, и kitty отпадоци кутии,маскирани,само чистење на отпадоци кутија. - Нема повеќе да се фрлаат отпадоци се држат до нозете на дневна основа!Големи дупки се доволно големи за да се фати и да се фатат ѓубре. - Двојно-layer саќе дизајн ви помага да се соберат на отпадоци.Вие само ги собереш на мат и сите ѓубре паѓа.Спецификација : - Материјал : EVASize Табела : 40x50cm/15.75x19.69inch45x60cm/17.72x23.62inch55x75cm/21.65x29.53inch Package Вклучува : 1 Парче Мачка Отпадоци Mat Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Декларирани својства

Најдобри предлози