.

.

TYXL Автоматско задолжени за хранење телиња Нерѓосувачки Челик Куче Миленичиња Двојно Пластични Чаши Бавна Храна Чинии Јадење и Пиење Чаши за Кученце Мали Кучиња за

TYXL Автоматско задолжени за хранење телиња Нерѓосувачки Челик Куче Миленичиња Двојно Пластични Чаши Бавна Храна Чинии Јадење и Пиење

Мислење на купувачите:

DEN 947.28
Износ
Залиха

1.РЕДОВНИ ДАЖБА, ТОЧНИ ХРАНЕЊЕ:милениче фидер направи вашето куче и мачка јаде правилно, и да ја задржите вашите домашни миленици здрава, далеку од болести како дебелина и дијабетична. 2.Побавно јадење го намалува ризикот од појава на нередот, гушење и прејадување, да и помогне на вашата pooch останете фит и здрави!. 3.Висок-квалитет и животна средина материјал : нашата вода диспензерот и храна фидер усвојување на храна-одделение пластичен материјал, не-токсични нема чуден мирис, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите; 100% нов материјал, густа текстура, трајни, рециклираат. 4.Мали миленичиња фидер користи гравитација да се обезбеди доследна снабдување со сува храна за миленичиња; идеален за мачки или кучиња во една или повеќе-пет домови. 5.Високо-квалитетни Материјали : нетоксични и Не чуден мирис, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите; нов материјал, Густа текстура, трајни и рециклираат.

Декларирани својства

Најдобри предлози