.

.

Кристал Куче Јака, Симпатична Bling Миленичиња Куче Мачка Кристал Јаки за Девојки, Мека Прилагодливи Пенливи Jeweled Розова Ѓердан

Кристал Куче Јака, Симпатична Bling Миленичиња Куче Мачка Кристал Јаки за Девојки, Мека Прилагодливи Пенливи Jeweled Розова Ѓердан

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

✨ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА S - Прилагодлив од 9-инчен на 13-инчен во должина,1/2-инчен ширина.Постојат пет прилагодливи дупки, тоа би ви помага да одговара на големината убаво за вашиот кожен пријатели.Совети : ве Молиме внимателно мерење на вратот големината на вашето домашно милениче пред да купите. ✨СВЕТЛА S 1/2" x 9-13"; М 3/5" x 13-17".Постојат 5 претходно биле вклучени за вратот на вредноста. 4, Постојат 3 бои за вас се избере : Црвена, Розова, се Зголеми. 5, тоа е најдобриот избор за вашите миленици во партијата време, го прави вашето куче изгледа како принцеза. 6, има изненадувачки прилагодлива јака за широк спектар на големини на кучињата или мачките.Напомена : . 1, ве Молиме мерка вашите миленици вратот дебелина правилно, не премногу силно или премногу лабава. 2, ве Молиме имајте ги во сува торба ако не ги користите.

Декларирани својства

Најдобри предлози