.

.

Жита Храна Ориз Садовите за Складирање, Расклопна 20 до 50 Кг Диспензерот за Отпадоци со Тркалање Тркала Херметички Заклучување на Капак, Куче домашно Милениче Мачка

Жита Храна Ориз Садовите за Складирање, Расклопна 20 до 50 Кг Диспензерот за Отпадоци со Тркалање Тркала Херметички Заклучување на

Мислење на купувачите:

DEN 878.40
Износ
Залиха

????【Екстра-големи Укината големина : 17.7"L x 12.9"W x 6.2"H , има капацитет од 6,5 L (6 Qt) и може да се сместат околу 20 кг на ориз или 13 фунти на храна за миленичиња.Кога ви треба да го стави настрана, вие само треба да притиснете го надолу тешко да се свитка до тоа да се спаси вашиот простор. ????【Високо Квалитетен Материјал】Овој сад е главно направени од PP, со слој на флексибилни TRP материјал во средината, кои се не-токсични и BPA-free) храна-одделение материјал.И двете се убави и силни, потрајни од многу други контејнери.Тоа е исто така погоден за брашно, зрна, ореви, па дури и куче храна.Тие исто така се цврсти доволно за складирање на не-прехранбени производи како и канцелариски материјали, играчки, дребулии, или она што може да го имаат. ????【Печат Безбедност】Овие погодно храна контејнери доаѓаат со 4 страна-заклучување капаци и силиконски заптивка дека обезбеди максимална свежина, подолго складирање на храна со варењето на цврсто и ефикасно leakproofing на контејнери.Тоа може да се задржи надвор влага, мравките и сите грешки.Таму е исто така desiccant картичка на внатрешната страна на капакот, и исто така можете да поставите desiccant и понатаму да се спречи влага упад.Да имате добро расположение секој пат кога ќе се готви. ✨【Интимни Дизајн】Овој сад доаѓа во убава кутија и ќе претставува погодно за мерење на купот, што го прави идеален подарок за секое семејство.Јасно капаци се направи тоа практично да се види она што е внатре и да се намали чекори за да го отворите голема капак.Постојат две тркала на дното на садот за лесно движење.На TRP материјал слој е дизајниран во средината на сад, кој им овозможува тоа да биде слободно да се конвертира помеѓу голем капацитет и мал капацитет. ????【Задоволство Гаранција】 Ако има било какви проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас.Во рок од 24 часа, ние ќе ви обезбедиме со соодветно решение.Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со нашата служба.Ширевте Големина : 17.7"L x 12.9"W x 14.7"H. Укината Големина : 17.7"L x 12.9"W x 6.2"Х. Ширевте Волумен : 23 Qt, 55 килограми ориз или 35 фунти од куче или мачка храна.Укината Волумен : 6 Qt, 16 килограми ориз или 13 фунти од куче или мачка храна.

Декларирани својства

Најдобри предлози