.

.

CHENGBEI Бебе Шетач Кошница Новороденче Шетач Виси Кошница Pram Дното Организатор Торба

CHENGBEI Бебе Шетач Кошница Новороденче Шетач Виси Кошница Pram Дното Организатор Торба

Мислење на купувачите:

DEN 208.56
Износ
Залиха

♡Висок квалитет, цврсти и трајни, не-токсични, животната средина пријателски.На концизен и моден дизајн изгледаат повеќе домот, преносни, лесен и удобен. ♡Направи било мајка ми е животот полесен и повеќе организирани!Исто така, совршен подарок за бебето туш!. ♡Најдобри Шетач Организаторот за Паметен на Мајка ми : се Уште се загрижени за многу работи кои треба да се носат, но не толку многу простор?Оваа неверојатна големи складирање ќе им помогне на исчисти мода мајка ми. ♡Срам на се случува со бебето, направете ја вашата нега работа полесно. ♡Производ Големина : Големи : 31cm × 35 CM / 12.20 во × 13.78 in Small : 22cm × 32cm / 8.66 во × 12.60 во. 2018 Бебе Шетач Кошница Новороденче Шетач Виси Кошница Младата Шетач Додатоци Pram Дното Кошница Преносни Организатор Bag100% сосема нов и висок quality Features : Висок квалитет, цврсти и трајни, не-токсични, животната средина пријателски.На концизен и моден дизајн изгледаат повеќе домот, преносни, лесен и удобен.Направи било мајка ми е животот полесен и повеќе организирани!Исто така, совршен подарок за бебето туш!Најдобри Шетач Организаторот за Паметен на Мајка ми : се Уште се загрижени за многу работи кои треба да се носат, но не толку многу простор?Оваа неверојатна големи складирање ќе им помогне на исчисти мода мајка ми.Срам да оди надвор со бебето, направете ја вашата нега работа полесно.Одговараат за : Attachable Нето Трговски случај може да се користи за повеќето бебешките колички,Тоа е добра алатка за чување на малите нешта.Како што Детето Пелена Торба ,Чаша Вода,Крпа,Мајка шопинг работа.Голема кошница може да се сместат многу работи, за објавување на вашите раце кога ќе се дознае.Specification Material : cloth Colour : Black Size : Големи/Мали (Изборен)Употреба : На дното на количка треба заградата да ја користите.Производ Големина : Големи : 31cm × 35 CM / 12.20 во × 13.78 in Small : 22cm × 32cm / 8.66 во × 12.60in Notes1. Поради светлина и други причини, може да постојат разлики во бојата.2. Производи се рачно мерење, таму е малку мерење на грешка.3. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Пакување листа : 1×Бебе Шетач Кошница.

Декларирани својства

Најдобри предлози