.

.

VANAUX [Нова Верзија] 90 степени Оптички Аудио Кабел Дигитални Toslink S/PDIF Оптички Кабелот Машки да Машки Оптички Влакна или Кабли за домашно Кино, Звук Бар, ТВ, PS4, Xbox, и Пове

VANAUX [Нова Верзија] 90 степени Оптички Аудио Кабел Дигитални Toslink S/PDIF Оптички Кабелот Машки да Машки Оптички Влакна или Кабли

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

[90 степени Toslink на 90 Степен Toslink]VANAUX 90 степени оптички аудио кабел го прави кабел подобро одговара за ѕид-монтирани уреди, решавање на срам на ограничен простор помеѓу ѕидот и во вашиот уред.90 степени/270 Степен/360 степени вртливата прилагодливи десна аглеста. [Hi Fi Квалитет на Звукот]Овој оптички аудио кабел поврзете сите аудио компонента, како soundbars да примачите/preamps, аудио процесори, DACs.Совршен за некомпресирани PCM аудио, компресирана 5.1 да 7.1 опкружувачки звук системи, вклучувајќи Dolby Digital Plus DTS-HD Висока Резолуција, ADAT и LPCM. [Универзална Компатибилност]VANAUX оптички аудио кабел ви овозможува да поврзете soundbars и домашни театри да се Телевизори, PS4, Xbox, Blu-Ray/DVD плеер, ресивер/preamp, обезбедување на поголема јасност и побогат звук за извонредно звук искуство, додека игри или гледање филмови. [Флексибилност & Издржливост]Овој екстра флексибилен ткаенина плетенка памук кабел може да се направи петелки како мали како 6cm низ без да се ризикува оштетување на жица, кој е идеален за комплексен сет-up прозорци и жици системи.Вирус-олеснување изградба дека не само што им дава поголема флексибилност, но исто така ги штити кабелот од kinks. [Она што е Во Кутијата]1*90 степени Оптички Аудио Кабел,VANAUX нуди 12-месечен Безусловна Гаранција за сите наши производи за да се заштитат од било кој квалитет на проблеми.

Декларирани својства

Најдобри предлози