.

.

Lovejoy 69790441237 HERCUFLEX FX Серија 41237 FX 3.5 S Челик Цврсти Центар, 20 mm Понесе, 174.5 mm OD, 6 mm x 2.8 mm Keyway, 106.4 mm Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790441237 HERCUFLEX FX Серија 41237 FX 3.5 S Челик Цврсти Центар, 20 mm Понесе, 174.5 mm OD, 6 mm x 2.8 mm Keyway, 106.4

Мислење на купувачите:

DEN 18966.24
Износ
Залиха

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Декларирани својства

Најдобри предлози