.

.

RAK Порцелански AZNNOP36TK Aztek Тиркизна Овална Послужавник (Пакување од 6)

RAK Порцелански AZNNOP36TK Aztek Тиркизна Овална Послужавник (Пакување од 6)

Мислење на купувачите:

DEN 11630.88
Износ
Залиха

Фурна безбедно да 572 степени.Високо чип и шок отпорни поради исклучителна цврстина.Доведе Слободни.Не-Porous.На Aztek колекција flaunts сончево нијанси и етнички модели.Ултра-отпорни, својата радосна дизајн ќе победа над младиот и стариот слично.

Декларирани својства

Најдобри предлози