.

.

Најк Мажите Трчање, НАС:7

Најк Мажите Трчање, НАС:7

Мислење на купувачите:

DEN 2178.96
Износ
Залиха

Гумен ѓон.Модерната трчање од Nike.Овие чевли имаат дише мрежа горен дел.Текстилната поставата го прави тоа поудобно.Flywire влакна за да се стабилизира ногата.На midsole со видливи Воздух единица обезбедува оптимални амортизирање.Flex бразди во единствена ви даде повеќе физички работи чувство.Синтетички облоги даде посебен стил.На профилирани гума школка outsole обезбедува висок влечење.Идеален за обука или за одмор. 1 x Панталона.

Декларирани својства

Најдобри предлози