.

.

FlekmanArt Патики за Мажи Одење Чевли Лак Поддршка Чипка Мрежа Дише Трчање Слободно Риба Скали Спортски Чевли

FlekmanArt Патики за Мажи Одење Чевли Лак Поддршка Чипка Мрежа Дише Трчање Слободно Риба Скали Спортски Чевли

Мислење на купувачите:

DEN 551.76
Износ
Залиха

Гумен ѓон.Дише,трајни,лесни,меки,deodorant.Откако ќе одиме преку ден работат со овие чевли, можете да ги чевлите сува и удобно.Ова е прекрасно чувство.НЕ се ЛИЗГА OUTSOLEНа шупливи криви структурирана гумен ѓон е дива, обезбедување на стабилна поддршка и оптимално шок апсорпција за спорт.Сплетам горниот материјал се направи тоа е можно дека вашите нозе слободни здивот кога ќе се кандидира или walk.Тоа е мека и заштитна да перница секој чекор.ПРИЛИКИсупер удобно за шетање кучиња, патот работи, секојдневно носење, секојдневен, салата, обука, светлина пешачење, тема парк патување, рекреација, урбана, џогирање во патниот и патот, кошарка, велосипедизам, тренингот, логорување и други отворено multisports или лајт затворен вежба дома.Сите-Ден Удобност : На поместена јака со мека обвивка може да се спречи мелење нозе.И горен дел и трговецот се меки, може да сноси виткајте или пресврт и да ви се движи многу послободно.Опис : Пол : Мажи/Boy Upper Материјал : Mesh Sole Материјал : TDRLining Материјал : None Insole Материјал : EVASeason : Четири seasons Suitable Сцени : Отворено/Секојдневниот/Партија/Плажа/Работа/Leisure Style : Случајни,Fashion Toe Стил : Round Closing Метод : Чипка-Up Heel Висок Стил : Flat Increase Максимална : NOTube должина : NOTube обемот : NOShoes Висока Пета : 3cm/1.18"Пакет : 1 Пар на Чевли(Не Вклучувајќи Shoesbox).

Декларирани својства

Најдобри предлози