.

.

Suncloud Zephyr Поларизирана Очила Со

Suncloud Zephyr Поларизирана Очила Со

Мислење на купувачите:

DEN 379.20
Износ
Залиха

Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Рака : 121 милиметри.Универзална Одговара.Поларизирани леќи за најдобар во " очила со оптика.Доживотна Гаранција.Микрофибер чистење/складирање торба вклучени.Megol носот и/или храм влошки.Поларизирана Поликарбонат За Вбризгување На Пластични Леќи. 4, 6, & 8 база леќа кривини.Хидрофилна Megol во носот област или храм совети им помогне на очила за сонце остане стави на вашето лице во светлина активност или влажни услови.Се развива рамка материјал обезбедува квалитет одговара, флексибилност и трајни издржливост во сите услови на животната средина.Обичај метал логото плакети.Микрофибер чистење & складирање торба.Поларизирана Поликарбонат За Вбризгување На Пластични Леќи. 6, & 8 база леќа кривини.Силиконски носот влошки.Метални Легури рамки функција на пролетта зглоб во храмот за удобно, обичај се вклопуваат.Микрофибер чистење & складирање торба.Поларизирана Поликарбонат За Вбризгување На Пластични Леќи. 8 база леќа кривини.Хидрофилна Megol во носот област или храм совети им помогне на очила за сонце остане стави на вашето лице во светлина активност или влажни услови.Се развива рамка материјал обезбедува квалитет одговара, флексибилност и трајни издржливост во сите услови на животната средина.Обичај метал логото плакети.Микрофибер чистење & складирање торба.За вашите секојдневни активности, Zephyr од Suncloud се толку лесни, ќе тешко знаат што ги имаат на вашето лице.Големи се вклопуваат, заврши дизајн со сите карактеристики, Zephyr е совршен мулти-цел " очила со.• Медиум/Големи Се Вклопуваат • Поларизирана Поликарбонат Леќа • Rimless Grilamid Рамка • Megol Носот Влошки И Храмот Совети • Животниот Век Warranty Brand : Suncloud.

Декларирани својства

Најдобри предлози