.

.

Tifosi Тиранин 2.0 Очила За Сонце

Tifosi Тиранин 2.0 Очила За Сонце

Мислење на купувачите:

DEN 1678.80
Износ
Залиха

Поликарбонат.Увезени.Grilamid TR-90 рамка.Поликарбонат леќа.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 68 милиметри.Леќа висина : 40 милиметри.Мост : 15 милиметри.Shatterproof, optically decentered поликарбонат леќи.Tifosi е италијански збор со значење ентузијаст или навивач.Основана под основниот принцип дека квалитетот на eyewear треба да биде достапна на масите, Tifosi Оптика е дизајнирање и дистрибуција на технолошки-advanced, вредност ориентирани очила за сонце за спортски ентузијасти од 2003 година. Без разлика дали тоа е велосипедизам, голф, трчање или риболов, Tifosi ви се опфатени со опсегот на леќата технологии и елегантни, лесни рамка стилови.Tifosi Оптика леќи изработени од поликарбонат материјал и секогаш нудат 100 проценти UVA/UVB заштита.Тиранинот 2.0, мала тежина дизајн на рамка и елегантни детали е стилски и издржлив придружник за спортски ентузијаст.Тиранинот 2.0, мала тежина дизајн на рамка и елегантни детали е стилски и издржлив придружник за спортски ентузијаст.Тиранинот 2.0, мала тежина дизајн на рамка и елегантни детали е стилски и издржлив придружник за спортски ентузијаст.Тиранинот 2.0, мала тежина дизајн на рамка и елегантни детали е стилски и издржлив придружник за спортски ентузијаст.

Декларирани својства

Најдобри предлози