.

.

Бебе Памук Обука Панталони, Перат Пелена Панталони Деца Медиокритет Обука Панталони, Ноќта Панталони Guard за Кревет Мокрење Бебе Девојки и Момчиња 0-4 Година (D)

Бебе Памук Обука Панталони, Перат Пелена Панталони Деца Медиокритет Обука Панталони, Ноќта Панталони Guard за Кревет Мокрење Бебе

Мислење на купувачите:

DEN 256.08
Износ
Залиха

Материјали : Изработени од памук, меки и удобни, не е лесно да се pilling, не е лесно да исчезнат.Средниот слој е направен од дише TPU водоотпорен материјал, кој има добра пропустливост на воздух и не е затнат.Внатрешниот слој е направен од бамбус влакна, што е повеќе абсорбента, меки и удобни.Големина : Половината 6.7 инчи; Панталони Должина : 13.7 инчи (погоден за 0-4 T бебе момчиња и девојчиња).Висок половината стомак заштитник удобно и еластична, тоа може да се заштити бебето на стомак и го спречува тоа од добивање на ладно; Постои вода бариера подолу внатрешниот половината, бебето е урината нема да навлезат до половината, не повеќе пелена протекување soiling на креветчето!.На медиокритет панталони имаат екстра ред на копчиња на половината да се преселат во било која позиција, да обезбеди дополнителна безбедност така што да можат да спијат мирно, да ги задржи вашето бебе сува во текот на целиот ден долго.Перат и Еднократно : Овие медиокритет обука пелена панталони може да биде рака изми и машина мијат со ладна или топла вода.

Декларирани својства

Најдобри предлози