.

.

MYGZFF Јога мат - Не-Лизгачки Јога мат со Јога душеци Вклучени - 183 cm x 66 cm x 0.4 цм Дебели фалсификување на подлога е Многу Погодна HIIT, Пилатес, Јога и Многу Други Семејства.

MYGZFF Јога мат - Не-Лизгачки Јога мат со Јога душеци Вклучени - 183 cm x 66 cm x 0.4 цм Дебели фалсификување на подлога е Многу

Мислење на купувачите:

DEN 1142.40
Износ
Залиха

Поради разликата помеѓу сцената и светлото, таму ќе биде боја разлика, ве молиме да имаат вистински производ!.Не го изложувајте на сонце.Еко-пријателски јога мат : TPE Тоа е најновата технологија подобрување во традиционална јога мат.Не латекс, не-токсични или штетни хемикалии.Крајната зафат : нема лизгање, без лизгава. ★ Производот е вистинска фотографија.Мали грешки може да се случи поради одредени фактори (како што се различни мерење алатки и методи).Кога сакате и понатаму да се случи во јога, поголем ограничување, всушност, доаѓа од мат според мат.Материјал, 360 ° пакет за да се намали болката во зглобовите и штета - Оската апсорпција и декомпресија, висока еластичност, неутрализатор на зглобовите - Професионални двострано анти-уметничко лизгање текстура дизајн, длабоко врежана, да се подобри отпорноста коефициент, удобен и не-shift - Лесно да се одговори на разни спортови : јога, фитнес, аеробик, running Product параметри : Име : Јога Pad Thickness : 4 mm Material : Заштита на Животната средина TPE.Исто така е совршен во сите форми на јога, особено Bikram, Vinyasa, Ashtanga, како и различни видови на жешка јога.

Декларирани својства

Најдобри предлози