.

.

Asylove Дијамант Сликарство Целосна Вежба 5D DIY со Број Колекции, Круг Кристал Кристал Везови Крстот Бод - Сон Девојка Назад, Дома Ѕид Оркестарот Дневна Соба 12X16 инчи

Asylove Дијамант Сликарство Целосна Вежба 5D DIY со Број Колекции, Круг Кристал Кристал Везови Крстот Бод - Сон Девојка Назад, Дома

Мислење на купувачите:

DEN 431.52
Износ
Залиха

♥Интересни & Здравје - На DIY дијамант сликата може да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата.Таа е погодна за луѓе на сите возрасти, за да им помогнат на децата да развијат Рацете на способноста, да им помогне на старите лица да ги пренасочите себе од досада,да им Помогне на возрасните да се збогати со слободно време.Прекрасен подарок за семејството и пријателите. ♥Canva Квалитет - Висока јасно печатење масло на платно е водоотпорен и има дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и пластични overtop да се задржи на слика леплива толку дијаманти освои¡t падне откако тие¡повторно да се притисне врз платно. ♥Посебен Декор - Овие рачно изработени дијамант слики може да се користи како домашна декорација.Дијамант колокација да се направи повеќе слики стерео и сјајна, тоа ќе го направи вашиот дом повеќе полна со виталност и сјајна. ♥Производ Големина - Прибл.30*40cm/12"x16"(1cm=0.39 Инчи).Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба за да одговара на различни декорација стил. ♥Пакет се вклучени : 1 * Печатени Крпа + 1 * Вежба Плоча + 1 * Лепак + Доволно Дијаманти ¡ª Овие алатки гаранција дека ќе може успешно да се заврши оваа работа.

Декларирани својства

Најдобри предлози