.

.

JWWN Малку Момчиња Девојчиња Turtleneck Термички Блузи Долг Ракав Шарени Tee Деца Зима Baselayer Топло Undershirt,12Months-7Years

JWWN Малку Момчиња Девојчиња Turtleneck Термички Блузи Долг Ракав Шарени Tee Деца Зима Baselayer Топло Undershirt,12Months-7Years

Мислење на купувачите:

DEN 206.16
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Изработена од 95% Памук, Ултра меки, Високо водат, Дебела и Лесни, Одлично за вашето бебе е чувствителна кожа, да ги Задржи вашите малку еден топло и удобно.Големина погодни за деца мали момчиња девојчиња на возраст 12 Months-7 Years.Функција : Turtleneck, Долг ракав и Класичната ленти.Оваа Детска Термички Блузи се големи да се носат дома или како Дели Tee под други облека, да ви Помогне да се задржи топло во ладно време дена.Машина за миење, Собори сува ниска.Материјал : Направен од 95% Памук, 5% Spandex.Ткаенината е мек, дебел, еластична и дише.Совршен за дели, да ги задржи вашите деца топол и удобен.Големина одговара за Деца/Дете Момчиња и Девојчиња на Возраст 12 Months, 24 Months, 3 Years 4 Years, 5 Years, 6 Years, 7 Years.Ова Малку момчиња девојчиња термички шарени undershirt е долг ракав и високо се потсмеваат на вратот и јаката за додаде покриеност и топлина.Одлично за undershirts, спортски и секојдневно носат во зима, пролет и есен.Тоа е добра идеја да го носат овој долги ракави термички undershirts под деца на училиште униформа или како прв слој на врвот кога активности на отворено како скијање, сноубординг, и создаваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози