.

.

TANKE Облека Рек - Мултифункционален 3 Слоеви Шини Облека, Облека Грб Рек Фен Закачалка со 1 Складирање Полица, 108.3-инчен 122.0

TANKE Облека Рек - Мултифункционален 3 Слоеви Шини Облека, Облека Грб Рек Фен Закачалка со 1 Складирање Полица, 108.3-инчен 122.0

Мислење на купувачите:

DEN 4709.52
Износ
Залиха

Облека Рек Направен од висок квалитет на железо материјал, тешки и трајни производи за употреба.Облека, Фен Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Облека Закачалка Домот на боја и стилски дизајн го прават одличен декор.Мултифункционален Облека, Фен Прилагодлива висина, 3 шини дизајн со 1 складирање полица, може да се одржи повеќе облека во исто време. 3 Шини Облека Рек Совршена облека решетката да го задржи твојот грб, облека суви и чисти.Преглед : Ова е корисно 3 шини облека, фен решетката.Направен од висок квалитет на железо материјал, тоа е тешко и трајни производи за употреба.Прилагодливи и со можност да биде продолжен, може да сува повеќе облека во исто време.Совршена облека решетката да го задржи твојот грб, облека суви и чисти.Уникатен дизајн за вас!Уникатен дизајн за вас!Спецификација : Материјал : Железо Боја : Како на сликата Прилагодлива висина : 275-310cm / 108.3-122.0 инчен(Прибл.) Тежина : 5kg(Прибл.) Пакет се Вклучени : 1 x Облека рек Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани својства

Најдобри предлози