.

.

74.5 Супер Долго Индустриски Цевки Облека Рек 73 инчен, Виси Прачка за Плакарот, Ѕид Монтирани Мулти Цел (73 инчен 2 Парчиња)

74.5 Супер Долго Индустриски Цевки Облека Рек 73 инчен, Виси Прачка за Плакарот, Ѕид Монтирани Мулти Цел (73 инчен 2 Парчиња)

Мислење на купувачите:

DEN 1342.80
Износ
Залиха

СУПЕР ДОЛГО ГОЛЕМИНА РЕТРО ЦЕВКА ИЗГРАДБА : Овие облека полици се направена од метални цевки, заврши со кул индустриски гроздобер изглед, лесно да одговара со сите стилови на соба.Вкупната должина на решетката е 73 инчи по инсталацијата.ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА 74.5 инчен на врвот.Дното големина 78.0 инч.Треба вкупно 78 инчен или повеќе на просторот на ѕидот за да инсталирате овие облека полици.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Изработени од црна силна malleable железо, издржливи и долготрајни.На оваа ретро облека решетката може да има добра количина на облека, го задржува вашата облека и додатоци секогаш организиран и уреден.ЛЕСЕН ОБЛЕКА за СКЛАДИРАЊЕ : да Виси облека и палто дека без да се зема дополнително време за да железо од брчките од набори.Совршен решетката да се организираат и да се прикаже вашиот секојдневен облека или сезонски облека.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Додадете екстра виси простор за комерцијална облека продавница, крпа бутик, дома, workroom, или танц соба.Совршен за ходникот, entryway, спална соба, плакар, перална или балкон.ИНСТАЛАЦИЈА : Овие облека полици се многу цврсти еднаш ќе се инсталира на цврст ѕид.Ако вашиот ѕид е base, ве молиме бидете сигурни да го инсталирате на ѕид studs за поддршка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе ви се јавам побрзо.Овие облека полици се направена од метални цевки, заврши со кул индустриски гроздобер изглед, лесно да одговара со сите стилови на соба.Вкупната должина на решетката е 82 инчи по инсталацијата.За да ги инсталирате овие полици, ќе треба најмалку 84 инчен на просторот на ѕидот.За 73 инчен полици, треба 75 инчен или повеќе на ѕид простор.Виси облека и палто дека без да се зема дополнително време за да железо од брчките од набори.Совршен решетката да се организираат и да се прикаже вашиот секојдневен облека или сезонски облека.Додадете екстра виси простор за комерцијална облека продавница, крпа бутик, дома, workroom, или танц соба.Совршен за ходникот, entryway, спална соба, плакар, перална или балкон.

Декларирани својства

Најдобри предлози