.

.

Sorillo Брендови 50 Дрвени Облека Игли - 2-7/8 инчен

Sorillo Брендови 50 Дрвени Облека Игли - 2-7/8 инчен

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

50 Дрвени Облека Игли - 2-7/8. Природно дрво со метални пружини.Корисна за обезбедување отвори снек пакети и леб кеси.Совршен за широк спектар на занает проекти.Се користи за училишни проекти, виси елка украси и внатрешни декорации.

Декларирани својства

Најдобри предлози