.

.

50pcs Облека Игли, Пластични Преносни Силна Закачалки Клипови, Црна Перење Куки Мулти-Цел Комунални Клипови за Перење Подигање Чорапи Капи Облека, Крпи Завеса Фото

50pcs Облека Игли, Пластични Преносни Силна Закачалки Клипови, Црна Перење Куки Мулти-Цел Комунални Клипови за Перење Подигање Чорапи

Мислење на купувачите:

DEN 789.36
Износ
Залиха

ВИСОКО ЕЛАСТИЧНА ШТИПКИ- Овие црни куки клипови се направени на премиум пластични & нерѓосувачки челик материјал, со ултра-силен стегање капацитет.Совршен за сушење на мали нешта, како што се ракавици, палта, капи, чанти, крпи, итн. 360° ROTATABLE КУКА - На 360 степени вртливата дизајн го прави лесен за носење и чување, што се користи за патување и активности на отворено.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - универзалните виси задржете клипови може да ви помогне да заштедите на простор во гардероба, перење, купатило, кујна, хотел, и др.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Против пролизгување на забите и високо еластична вчитување прави sock клипови лесен за употреба.PACAKAGE ВКЛУЧУВА - што виси клипови кука вклучува 50 парчиња на црна перење игли, што е доволно за да 3-5 лице.

Декларирани својства

Најдобри предлози