.

.

BdiliUSA 12 Парчиња Тешки Нерѓосувачки Челик Долга Опашка Жица Облека Игли со Кука, Кабелот Облека Иглички Виси Колче Клипови Комунални Клипови за Перење Отворено Clothesli

BdiliUSA 12 Парчиња Тешки Нерѓосувачки Челик Долга Опашка Жица Облека Игли со Кука, Кабелот Облека Иглички Виси Колче Клипови Комунални

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

[Висок Квалитет] Направени од квалитетни нерѓосувачки челик, овие жица клипови се анти- ' рѓа, тешки, никогаш не се распаѓа.Тоа не е толку кршливи како пластика оние. [Долга Опашка Куки] Овие клипови имаат долга опашка за добра потпора и лесно може да висат на прачки или clothesline. [Силен Стегање Сила] жица клип обезбеди силен стегање сила и цврсто стегање, но нема да ја напушти малку марки на вашата облека. [Практична Жица Клипови] Тоа е добро за складирање помошник за дома, дека секое семејство мора да има. [Широка Примена] Не само што може да се користи како штипки за алишта, а исто така се користат за изолирање на храна торба, виси слика на сликата и така натаму.

Декларирани својства

Најдобри предлози