.

.

motokent КЛИПОТ ПРСТЕН СЕТ (СПИ-100.00 mm):LOMBARDINI/5LD 824-3/7LD 740-F

motokent КЛИПОТ ПРСТЕН СЕТ (СПИ-100.00 mm):LOMBARDINI/5LD 824-3/7LD 740-F

Мислење на купувачите:

DEN 1042.56
Износ
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ : 8211 212. КЛИПОТ ПРСТЕН СЕТ (СПИ - ДИЈАМЕТАР : 100.00 mm) : LOMBARDINI / 5 LD 824-3 / 7 LD 740-F / РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ : 8211 212 / (На Референтните Броеви дадени на производите се за проверка на производите.).

Декларирани својства

Најдобри предлози