.

.

Острат за полнење на Волфрам Керамички Карбид отворено мулти Нож Џеб Дијамант Алатка Режа Изостри Риба Острило Острилка Кука Камп Повеќенаменски Инструмент Остра

Острат за полнење на Волфрам Керамички Карбид отворено мулти Нож Џеб Дијамант Алатка Режа Изостри Риба Острило Острилка Кука Камп

Мислење на купувачите:

DEN 310.32
Износ
Залиха

1. [3 остри жлебови] : На острилка има 3 остри жлебови.Подготовка : грубо брусење ритам направени со дијамант мелење тркало е погоден за тапи резен алат и, исто така, погодна за остар подготовка фаза.Прецизноста мелење ритам усвојува волфрам челик сечилото, која е погодна за секојдневно острат.Завршувањето на : погоден за фино брусење на жлебови, керамички материјали, фино брусење, а исто така и за завршна фаза на полирање. 2. [Лесен за употреба] : Нашата острат се справи со е ергономски, со не се лизга силиконска база на дното, што не е лесно да се слајд кога се острат, и е безбедно и работната енергија.На мелење главата е монтажни за лесно чистење. 3. [Високо квалитетни и издржливи] : На острилка е направен од нерѓосувачки челик abs пластика, трајни, долг работен век, и може да го издржи притисокот генерирани кога полирање на нож. 4. [Лесен за употреба] : Мал и практичен, лесен за употреба.Стави нож во остар слот, се повлече нож нежно неколку пати, досадна нож ќе се опорави по неколку секунди. 5. [Квалитет Продажбата на Услугата] : Ние секогаш ги имаме професионална телефонски услуги на клиентите тим.Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да контактирате со услуга во време, ние ќе ви помогнат што е можно побрзо!. [Лесен за употреба] : Мал и практичен, лесен за употреба.Стави нож во остар слот, се повлече нож нежно неколку пати, досадна нож ќе се опорави по неколку секунди.3 во 1(Волфрам, Керамички, Карбид)Волфрам за груб grinding Ceramic за прецизно grinding Carbide прачка за serrated сечилото grinding With keychain дупка, ќе ви овозможи лесно да се прикачени на оваа острилка да keychain Material : ABS Пластика + Волфрам Острилка + Керамички + Карбид rod Size : 80*27*10мм(3.15*1.06*0.39")Тежина : 27gram Package cinluded : 1 * Острилка (Нож не е вклучен).

Декларирани својства

Најдобри предлози