.

.

QWORK Двојно Пол Двојно Фрли Електричен Прекинувач, 4Pcs Двојно Пол Нож Прекинувач за Исклучување Две Симултани Електрични Врски

QWORK Двојно Пол Двојно Фрли Електричен Прекинувач, 4Pcs Двојно Пол Нож Прекинувач за Исклучување Две Симултани Електрични Врски

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

Издржливи : Изработени од тврда пластика и бакар материјал, висока безбедност фактор, издржливи.Двојно пол двојно фрли електричен прекинувач за правење и кршење на две симултани електрични конекции.Лесен за користење : Стабилност, визуелизација на електрична принцип, завртка терминал, погодно жици, безбедно електрична конекција.н.н : 2.5 V, 3, 6 V max.Низок напон, ниско ниво на тековната switch за низок напон DC напојување.Нож прекинувачи обезбеди стабилност обработка и визуелизација на електрична принципи.Експериментална употреба : Погоден за училиштата за спроведување на on-off експерименти на една електрична конекција кола, обезбедување на учениците со потешкотии во учењето и електрични кола принципи.Ова е за лабораториска употреба и не може да биде поврзан со дома.Пакетот содржи : 4 Парчиња Двојно Пол Двојно Фрли Нож Switch.

Декларирани својства

Најдобри предлози