.

.

CX Модерна Едноставност Foot Spa/Бања Massagers со Грејач за Контрола на Температурата Спа Педикир Олеснување на Стресот им Помогне на Спиење Домашна Употреба Интелигентна

CX Модерна Едноставност Foot Spa/Бања Massagers со Грејач за Контрола на Температурата Спа Педикир Олеснување на Стресот им Помогне

Мислење на купувачите:

DEN 1423.20
Износ
Залиха

* Добредојдовте Вашето Купување, Вашата Одобрување е Нашата Најголемата Мотивација, Ние Ќе Бидат Одговорни за Нашите Производи, и се Надевам да Победи за Вашето Задоволство и Признание, Ако Имате Било какви Прашања по Приемот на Производот, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ве контактираме веднаш Штом е Можно, Ние Ќе Ви Послужи 24 Ден. * Предности на Нога Бања Материјал] : Нога Бања Има Добар Анти- ' Рѓа и Анти-Оксидација Својства, Отпорност на Корозија. * Нога Во Бања Функција : Нога Бања Може Целосно Да Се Навлажни, Промовирање На Метаболизмот, Убавина, Олеснување На Замор, Подобрување На Спиење, Зацврстуваат Топлина Зачувување, Зелени Производи. * Големина На : 40*48*43.5 См (16*19*17 Инчи). * Материјал : Заштита На Животната Средина Пп.

Декларирани својства

Најдобри предлози