.

.

HWQ Астронаут Ноќ Светлина, Пет Простор Светлина Декорација, Креативен Подарок за Девојка Или детски Роденден-3.7 * 4 * 6.2 Инчи

HWQ Астронаут Ноќ Светлина, Пет Простор Светлина Декорација, Креативен Подарок за Девојка Или детски Роденден-3.7 * 4 * 6.2 Инчи

Мислење на купувачите:

DEN 2335.20
Износ
Залиха

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Овој астронаут ноќ светлина е направен од смола + АБС материјал, кои се трајни и се погодни за долготрајна употреба.ОДЛИЧЕН ДЕКОР : Овој астронаут ноќ светлина декорација може да биде ставен на маса, публикации, спална соба и дневна соба.Тоа е исто така многу погодни како десктоп декорација за деца, и децата ќе се допаѓа многу.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : големината на овој aerospace милениче простор светлина : Bunny Астронаут големина на : 3.7*4*6.2 инчи,Мечка астронаут големина на : 3.7*4*5.7 инчи.Тие се одлични за екранот.Пријатели кои ја види ќе бидете изненадени.Дојде и да се создаде огромна сцена припаѓа на вселенската станица и астронаутите!.ДАВАЊЕ на ПОДАРОК : совршен подарок за оние кои сакаат простор теми и астронаути.Астронаут е стилски дизајн и шармантна бои ќе донесе прекрасно визуелно уживање.Исклучителна астронаут статуа декорација е симпатична и шармантна.Фигурата на астронаут додава топла и жива атмосфера дома.ДРУГИ СЕРИЈА НА АСТРОНАУТИТЕ : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет, а тоа е, исто така, нашата чест.Постојат и други одлични астронаут серија производи во оваа продавница, можете исто така да ги додадете во вашата шопинг кошничка, така што ќе добиете совршен астронаут серија комбинација !Повеќе изненадувања се чека за вас, ќе ви се љубовта!.Астронаут ноќ light Multi-Цел Декорација Луксузни астронаут и просторот шатл многу деликатна, Астронаут статуа може да ги красат секоја соба во вашиот дом или стан.Тие можат да бидат поставени во комплетен сет на маса, публикации, спална соба, дневна соба, бар контра.Тоа е исто така многу погодни за декорација на детски соби, и децата дефинитивно ќе се допаѓа многу.Тоа е многу погоден за прикажување.Пријатели кои ја видите нив ќе бидат воодушевени од нив.Дојде и да се создаде огромна сцена на која припаѓа на вселенската станица и астронаутите!Најдобри Gift Perfect подарок за оние кои сакаат простор теми и spacemen.Астронаут е стилски дизајн и привлечни бои ќе донесе прекрасно визуелно уживање.Прекрасен астронаут figurine украс, симпатична и привлечни.Фигурата на астронаут додава топла и жива атмосфера до дома.Производ Details Product материјал : resin Product големина : Bunny Астронаут големина на : 3.7*4*6.2 inches Bear астронаут големина на : 3.7*4*5.7 инчи.Вид reminder This астронаут ноќ светлина потреби батерии да светат (батерии не се предвидени).

Декларирани својства

Најдобри предлози