.

.

Sulfur8 Medicated Анти-Првут Косата и Скалпот клима уред Оригиналната Формула, 7.25 оз

Sulfur8 Medicated Анти-Првут Косата и Скалпот клима уред Оригиналната Формула, 7.25 оз

Мислење на купувачите:

DEN 216.24
Износ
Залиха

Контроли скалпот чешање и flaking поради првут.Сулфур 8 е medicated косата и скалпот клима уред која е во употреба повеќе од педесет години за елиминација и контрола на скалпот чешање и flaking поради првут.

Декларирани својства

Најдобри предлози