.

.

Paternayan Needlepoint 3-ply Волна Предиво-Боја-435 Чоколадо Браун Светлина-Оваа Понуда е за 2 Мини 8-yd skeins-РУДА ПРЕД се Намали Еквивалент

Paternayan Needlepoint 3-ply Волна Предиво-Боја-435 Чоколадо Браун Светлина-Оваа Понуда е за 2 Мини 8-yd skeins-РУДА ПРЕД се Намали

Мислење на купувачите:

DEN 1932.00
Износ
Залиха

КОМБИНИРААТ НАРЕДБИ И да ги ЗАЧУВАТЕ НА ПРЕВОЗОТ-НАРАЧКИ НАД $50.00 добие бесплатен ПРЕВОЗОТ.ова е последниот од paternayan во оваа боја и 2 skeins се различни боја многу, но не се затвори визуелно-ако имате прашања слободно контактирајте со нас. 100% Персискиот Богородица Волна.

Декларирани својства

Најдобри предлози